faraan
04 خرداد 1402 - 23:50

استاندار خواستار توجه بیشتر وزارت ارشاد به رسانه‌های لرستان شد

استاندار لرستان گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاز است به اصحاب رسانه لرستان در خصوص سهمیه کاغذ و یارانه توجه بیشتری داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، فرهاد زیویار شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری و فرهنگ عمومی استان که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنگره ۶۵۵۱ شهید لرستان، عنوان ‌کرد: این کنگره در جهت تبیین جایگاه شهدای و مولفه‌های هویتی آنها سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

 وی بیان کرد: همچنین در راستای جهاد تبیین برنامه سه شنبه‌های خبری را با هر هفته با حضور یکی از مدیران دستگاه‌های اجرایی آغاز کرده‌ایم.

استاندار لرستان گفت: در نشست‌های خبری علاوه بر تشریح اقدامات دستگاه‌های اجرایی به منظور شفاف سازی اصحاب رسانه سوالات خود را مطرح می‌کنند.

زیویار بیان کرد: سه‌شنبه‌های خبری در راستای مصوبات شورای اطلاع رسانی کشور است، تاکنون هفت نشست خبری انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: سه شنبه‌های خبری علاوه بر اینکه باعث تعامل رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی می‌شود، تاثیر زیادی در معرفی ظرفیت‌های استان دارد.  

استاندار لرستان همچنین به مطالبه اصحاب رسانه در حوزه مفاصا حساب با تامین اجتماعی و سهمیه کاغذ و یارانه استان‌هایی مانند لرستان اشاره کرد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاز است به اصحاب رسانه لرستان در خصوص سهمیه کاغذ و یارانه توجه بیشتری داشته باشند‌، زیرا در لرستان بخش صنعت قدرت چندانی ندارد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238525